More titles to consider

Shopping Cart

You're getting the VIP treatment!

With the purchase of Kobo VIP Membership, you're getting 10% off and 2x Kobo Super Points on eligible items.

itemsitem
See your RECOMMENDATIONS

Synopsis

Qëllimi thelbësor Recipes Ndërkombëtare gatim 'është për të marrë ju rreth botës dhe të mostrës disa nga enët e tij më të shijshme me një kombinim të recetave nga 240 vende plus koleksioneve të veçanta që nga viti 1980. Këto receta përfshijnë appetizers, mëngjes, pije, entrees, salads, snacks, enët anë, dhe madje edhe desserts, të gjithë pa lëvizur nga kuzhinës tuaj me këtë eBook! EBook është e lehtë për t'u përdorur, freskuese dhe është e garantuar të jetë emocionuese dhe ka një koleksion të përgatitura lehtë, enët ndërkombëtare për të frymëzuar ndonjë gatuan nga fillestar për të kuzhinier kryer.

Esenciale Recipes ndërkombëtare Gatim është një burim i madh kudo që shkoni; ajo është një mjet i shpejtë dhe të lehtë referencë që ka vetëm vendet dhe ishujt që ju doni të shikoni!

Vetëm mos harroni një gjë se të mësuarit, dhe gatim, nuk ndalet! Mos harroni lexoni, lexoni, lexoni! Dhe shkruani, shkruani, shkruani!

Një faleminderit për gruan time të mrekullueshme Beth (Griffo) Nguyen dhe bijtë e mi të mahnitshme Taylor Nguyen dhe Ashton Nguyen për të gjithë dashurinë dhe mbështetjen e tyre, pa mbështetjen e tyre emocionale dhe ndihmë, asnjë nga këto gjuhës arsimore ebooks, audios dhe videos do të jetë e mundur.

Beth (Griffo) Nguyen receta gatimi nga viti 1980, Afganistani, Akrotiri, Apoundania, Algjeri, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua dhe Barbuda, Argjentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbajxhani, Bahamas, The, Bahrein, Baker Island , Bangladeshi, Barbados, Bjellorusia, Belgjika, Belize, Benin, Bermuda, Butan, Bolivi, Bosnja dhe Hercegovina, Botsvana, Brazili, British Virgin Islands, Brunei, Bullgaria, Burkina Faso, Burma, Burundi, Cabo Verde, Kamboxhia, Kamerun, Kanada , Ishujt Kajman, Republika Qendrore Afrikane, Çad, Kili, Kina, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Kolumbi, Komoros, Kongo, Republika Demokratike e Kongos,, Republika e, Cook Islands, Kosta Rika, Cote d'Ivoire , Kroacia, Kuba, Curacao, Qipro, Republika Çeke, Danimarka, Dhekelia, Xhibuti, Dominica, Republika Dominikane, Ekuadori, Egjipti, El Salvador, Guinea Ekuatoriale, Eritrea, Estonia, Etiopi, Ishujt Falkland (Islas Malvinas), Ishujt Faroe, Fixhi , Finlanda, Franca, Frëngjisht Polinezi, Gabon, Gambia,, Rripin e Gazës, Gjeorgjia, Gjermania, Gana, Gibraltar, Greqia, Grenlandë, Grenada, Guam, Guatemalë, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guajana, Haiti, Selia e Shenjtë ( Qyteti i Vatikanit), Honduras, Hong Kong, Hungaria, Islanda, India, Indonezia, Irani, Iraku, Irlanda, Ishulli i Njeriut, Izraeli, Italia, Xhamajka, Japonia, Jersey, Jordani, Kazakistan, Kenia, Kiribati, Korea, Veriut, Korea , Afrika, Kosova, Kuvajti, Kirgistani, Laosi, Letonia, Libani, Lesoto, Liberi, Libi, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Macau, Maqedonia, Madagaskar, Malavi, Malajzi, Maldive, Mali, Malta, Ishujt Marshall, Mauritania, Mauritius, Meksikë, Mikronezi, Federated States së, Moldavia, Monako, Mongolia, Mali i Zi, Montserrat, Marok, Mounceambique, Namibia, Nauru, Nepal, Holandë, Kaledonia e Re, Zelanda e Re, Nikaragua, Niger, Nigeri, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands , Norvegjia, Omani, Pakistani, Palau, Panama, Papua Guinea e Re, Paraguaj, Peru, Filipinet, Polonia, Portugalia, Porto Riko, Katar, Rumani, Rusi, Ruanda, Shën Barthélemy, Saint Helena, Ascension, dhe Tristan da Cunha, Saint Kitts dhe Nevis, Shën Lusia, Shën Martin, Shën Pierre dhe Miquelon Shën Vincenti dhe Grenadinet, Samoa, San Marino, Sao Tome dhe Principe, Arabia Saudite, Senegali, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapor, Sint Maarten, Sllovakia, Sllovenia, Ishujt Solomon, Somali, Afrika e Jugut, Afrika Sudan, Spanja, Sri Lanka, Sudani, Suriname, Svapoundard, Swaziland, Suedia, Zvicra, Siria, Tajvani, Taxhikistan, Tanzani, Tailandë, Timori Lindor, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad dhe Tobago, Tunizia, Turqia, Turkmenistani, Ishujt Turks dhe Caicos, Tuvalu, Uganda, Ukraina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Uruguaj, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnami, Virgin Islands, Wallis dhe Futuna, Bregun Perëndimor , Sahara Perëndimore, Jemeni, Zambia, dhe Zimbabve.

Ratings and Reviews

Overall rating

No ratings yet
(0)
5 Stars 4 Stars 3 Stars 2 Stars 1 Stars
0 0 0 0 0

Be the first to rate and review this book!

You've already shared your review for this item. Thanks!

We are currently reviewing your submission. Thanks!

(0)

You can read this item using any of the following Kobo apps and devices:

  • DESKTOP
  • eREADERS
  • TABLETS
  • IOS
  • ANDROID
  • BLACKBERRY
  • WINDOWS